Nápověda

Jak vložit inzerát?

Inzerce na serveru www.narozi.cz je zdarma. Před vložením inzerátu si prosím přečtěte Inzertní podmínky, abyste zjistili, zda jim Váš inzerát neodporuje a nebyl by pak kvůli jejich porušení po vložení administrátorem vymazán. Nový inzerát můžete vložit z jakékoliv stránky inzertního serveru po kliknutí na odkaz Vložit inzerát, který najdete vpravo nahoře. 

VLOŽENÍ INZERÁTU - nejdříve zvolíte rubriku a podrubriku podle charakteru inzerátu. Pokud např. inzerujete mobilní telefon nedávejte ho do sekce Knihy. Nikdo by ho tam nehledal a pokud na tento špatně zařazený inzerát narazí administrátor, tak ho ze serveru smaže. Dále už vyplňujete konkrétní údaje týkající se Vašeho inzerátu - nadpis a popis inzerátu, fotografie, PSČ (inzerenti ze Slovenska napíší svoje slovenské PSČ), jméno, telefon, e-mail, heslo a cenu.

Kliknutím na tlačítko Vložit inzerát se Váš inzerát okamžitě objeví v rubrice a podrubrice, kterou jste vybrali.

Při vkládání Vašeho prvního inzerátu na Nároží.cz Vám na e-mailovou adresu, kterou jste do inzerátu zadali, přijde potvrzovací e-mail, který potvrdíte kliknutím a po té již můžete vkládat libovolné počty inzerátů (musí splňovat naše Inzertní podmínky).

Doporučujeme inzerát hned zkontrolovat (tato nabídka se objeví ihned po vložení inzerátu). Váš inzerát bude na serveru zobrazen 12 měsíců a po uplynutí této doby se automaticky vymaže. Zároveň Vám přijde e-mail, který Vás bude o konci doby platnosti informovat a bude obsahovat odkaz na jeho opětovné zveřejnění.  

FOTOGRAFIE - přidat můžete maximálně 10 fotografií, které musí být ve formátu .jpeg. Muže mít jakoukoliv velikost, protože bude automaticky zmenšena. Samozřejmě platí - čím větší fotka tím déle bude trvat její nahrání.

ÚPRAVA/SMAZÁNÍ inzerátu - pokud chcete upravit inzerát, klikněte dole uprostřed na odkaz Upravit/Smazat/Topovat a zde si můžete inzerát upravit. Stejným způsobem lze inzerát v sekci Moje inzeráty vymazat, dočasně deaktivovat, vložit podobný inzerát, event. Topovat nebo Topovat zdarma. 

HESLO / PŘIHLÁŠENÍ - Váš e-mail a heslo slouží k přihlášení do sekce Vaše inzeráty, k úpravě nebo k vymazání inzerátu. Jako heslo zadejte cokoliv, co si budete pamatovat.

Změna hesla - změnit heslo můžete po přihlášení v sekci Moje inzeráty - Změna hesla (v pravém horním rohu).

Zapomenuté heslo - pokud jste svoje heslo zapoměli, tak v Přihlašovacím formuláři klikněte na odkaz Zaslat zapomenuté heslo a my Vám pošleme nové heslo na e-mail, který jste při vkládání Vašeho prvního inzerátu uvedli. Poté si heslo můžete libovolně změnit.

POZOR! Nikdy heslo nesdělujte nikomu dalšímu - vyhnete se riziku jeho zneužití.

 

TOPOVÁNÍ INZERÁTU - znamená zvýhodnění pozice inzerátu (posunutí inzerátu před ostatní, které Topované nejsou). Placené Topování posune inzerát na 10 dní dopředu. To znamená, pokud by byl jediný Topovaný inzerát v kategorii, vydržel by na první pozici 10 dní (neTopované inzeráty ho nemohou 10 dní přeskočit). Jejich velkou výhodou je řádově větší počet zobrazení oproti takto neTopovaným inzerátům.

- v rámci rubriky a podrubriky za 35kč/10dní (on-line platba, bankovní převod) nebo za 50kč/10dní (sms platba) nebo ZDARMA na 7 dní za 20 vložených inzerátů

- na rozbaleném menu rubrik dole za 70kč/10dní (on-line platba, bankovní převod) nebo ZDARMA na 7 dní za 40 vložených inzerátů

- na hlavní straně dole za 99kč/10dní (on-line platba, bankovní převod) nebo ZDARMA na 7 dní za 60 vložených inzerátů

- na hlavní straně nahoře (v místě velkého banneru) za 299kč/10dní (on-line platba, bankovní převod)

Možnost Topování inzerátů zdarma najdete v sekci Moje inzeráty u každého Vašeho inzerátu.

 

PLACENÉ TOPOVÁNÍ INZERÁTU (návod najdete zde)

 

Jak najít svůj inzerát?

Nejrychlejší způsob, jak najít svůj inzerát je kliknout na odkaz Moje inzeráty vpravo nahoře, kde můžete vyhledávat dokonce i podle rubrik, ve kterých jsou Vaše inzeráty vloženy.

 

Maximální počet inzerátů a doba uložení?

Maximální počet inzerátů není nikterak omezen. Maximální doba uložení inzerátu je 12 měsíců. Po uplynutí této lhůty je inzerát ze systému vymazán.

 

Co se nesmí inzerovat?

Inzerovat se nesmí firma (www stránky), ale pouze nabízený produkt. Pokud máte zájem zviditelnit firmu, použijte prosím placené bannery, které se nacházejí na hlavní stránce nahoře nebo na rozbaleném menu vpravo vedle podrubrik. Dále je zakázáno inzerovat multilevel systémy, zvláště bezpracné výdělky a podobné (viz. Inzertní podmínky). Všechny vkládané inzeráty nesmí odporovat zákonům České republiky.

 

Developed by 4jm.cz. Věnujeme se hlavně vývoji inzertních portálů a refaktorizaci starších webových aplikací.