Topování inzerátu zdarma

 

 • Co je to topování? Jednoduše řečeno jde o zvýhodnění pozice inzerátu před ostatními inzeráty. Projevuje se jak ve výpisech v jednotlivých rubrikách inzerce, tak při fulltextovém prohledávání a filtrování inzerce. Váš topovaný inzerát tak bude mnohem více vidět.
 • za Vašich 20 vložených inzerátů Vám ZDARMA „topneme“ inzerát v rámci rubriky a podrubriky
 • za Vašich 40 vložených inzerátů „topneme“ Váš inzerát na rozbaleném menu rubrik
 • za Vašich 60 vložených inzerátů Vám „topneme“ ve spodní části hlavní stránky

Pro lepší ilustraci nabízeného bonusu uvádíme příklad: za 60 inzerátů Vám „topneme“ 3 inzeráty v rubrice a podrubrice, nebo 1 inzerát v rubrice a podrubrice a 1 inzerát na rozbaleném menu rubrik, nebo 1 inzerát v dolní části hlavní strany.

Snadný NÁVOD, jak „topovat“ své inzeráty:

Po vložení nezbytného počtu nabídkových inzerátů vyberte z těchto inzerát, který chcete zdarma „topovat“, klikněte na zelené tlačítko TOPOVAT ZDARMA v sekci MOJE INZERÁTY a po vyplnění formuláře potvrďte tlačítkem ODESLAT. Po kontrole splnění výše uvedených podmínek naším administrátorem Vám vybraný inzerát „topneme“ na 7 dní zdarma!

 • pro splnění podmínky počtu vložených nabídkových inzerátů se započítávají inzeráty ze všech rubrik, nabídka inzerovaných artiklů musí být reálná a smysluplná (nikoliv služby a práce nebo služby hromadného zadávání inzerátů apod.), přičemž tyto inzeráty musí být v souladu s našimi Inzertními podmínkami. Inzeráty musí obsahovat shodné kontaktní údaje (e-mailová adresa; telefon), a alespoň jednu autentickou fotografii nabízeného předmětu ve správném formátu a orientaci (tj. ne „vzhůru nohama“)
 • inzeráty s nabídkou sběratelských předmětů lze uznat pouze v případě, že bude nabízena ucelená sbírka specifických předmětů v tématu dané kolekce, a to v minimálním počtu 100 kusů. Jedná se zejména o sběratelské předměty typu pohlednice, známky, nálepky a krabičky od zápalek, pivní tácky, plechovky, drobné skleněné figurky či předměty z Kinder vajíček, apod. V případě, že budou takovéto předměty nabízeny v inzerátech jednotlivě nebo pouze v počtu několika kusů, vyhrazuje si Nároží.cz právo neposkytnout  Topovaní zdarma za tyto inzeráty
 • každý inzerát, který splňuje stanovené podmínky, lze použít pro získání „topování“ zdarma pouze jednou
 • po získání bonusu „topování inzerátu zdarma“není dovoleno smazat inzeráty, na jejichž základě bylo tohoto bonusu dosaženo. Inzerát lze z nabídky odstranit pouze v případě realizovaného prodeje předmětu z inzerátu, nebo po skončení doby platnosti inzerátu. Při nedodržení této podmínky inzerent ztrácí do budoucna možnost bonus „topování inzerátu zdarma“ opětovně získat.
 • zeleně označené „topování“ zdarma má platnost 7 dní
 • oranžově označené „topování“ za poplatek má platnost 10 dní (návod na placené „topování“ najdete zde)
 • za Vaše inzeráty lze kromě bonusu „topování zdarma“ současně získat i filmy na blu-ray/dvd, a dále poukázky na 500 Kč

Nároží.cz si vyhrazuje právo neposkytnout bezplatné „topování“ za ty inzeráty, které jsou v rozporu s Inzertními podmínkami nebo jsou zjevně nesmyslné a pouze vedoucí k získání neoprávněného prospěchu.

 

Developed by 4jm.cz. Věnujeme se hlavně vývoji inzertních portálů a refaktorizaci starších webových aplikací.