Topování / Reklama / EET

 

REKLAMA SOUKROMÁ (Topování)

Reklama soukromých osob je možná tzv. Topovaním jednotlivých inzerátů:

- v rámci rubriky a podrubriky za 35kč/10dní (on-line platba, bankovní převod) nebo za 50kč/10dní (sms platba) nebo ZDARMA na 7 dní za 20 vložených inzerátů

- na rozbaleném menu rubrik dole za 70kč/10dní (on-line platba, bankovní převod) nebo ZDARMA na 7 dní za 40 vložených inzerátů

- na hlavní straně dole za 99kč/10dní (on-line platba, bankovní převod) nebo ZDARMA na 7 dní za 60 vložených inzerátů

- na hlavní straně nahoře (v místě velkého banneru) za 299kč/10dní (on-line platba, bankovní převod)

Více o Topování Vašich inzerátů zdarma zde.

 

Platba za Topování inzerátů platební kartou nebo bankovním převodem:
 
1. V sekci Moje inzeráty si vyberete ten, který chcete Topovat a u tohoto inzerátu kliknete na oranžové tlačítko Topovat.
2. Objeví se formulář, ve kterém zaškrtnete úroveň (můžete i více najednou, nikoliv však sms platbu), na kterou chcete Váš inzerát Topnout a kliknete na tlačítko Topovat a provést platbu.
3. Standartně je nastavená možnost platby platební kartou. Vyplníte požadované údaje a kliknete na tlačítko Zaplatit. Do jedné minuty by měl být Váš inzerát Topován.
    Pokud chcete platit bankovním převodem, tak nad formulářem kliknete na Změnit platební metodu. Zmáčknete tlačítko Bankovní převod, vyberete si Vaší banku, ze které provedete platbu a Zobrazíte platební údaje. Dále kliknete na tlačítko Internetové bankovnictví a v něm, po Vašem přihlášení, provedete platbu s údaji, které máte zobrazené ve formuláři. Váš inzerát bude Topován za 1 hodinu až max. 3 pracovní dny (záleží na čase zadání platby a na velikosti banky).

 

Platba za Topování izerátů pomocí SMS:

1. V sekci Moje inzeráty si vyberete ten, který chcete Topovat a u tohoto inzerátu kliknete na oranžové tlačítko Topovat.
2. Objeví se formulář, ve kterém zaškrtnete sms platbu (je poslední dole) a kliknete na tlačítko Topovat a provést platbu.
3. Do rámečku Mobilní telefon vyplníte Vaše telefonní číslo a kliknete na oranžové tlačítko Zaplatit. Do jedné minuty bude Váš inzerát Topován.

Upozornění: Platby pomocí prémiových sms nebudou fungovat pokud je máte u operátora zakázané (např. služební telefony) nebo nemáte dostatek kreditu.

Topování pomocí sms lze jen v sítích T-Mobile, O2 a Vodafone.

Platba pomocí sms je možná pouze na úroveň Rubriky a podrubriky. V ostatních případech to možné není z důvodu vysokých poplatků ůčtovaných mobilními operátory. Je tak možné zaplatit platební kartou nebo bankovním převodem.

 

REKLAMA FIREMNÍ
Firemní reklama je na Nároží.cz možná formou banneru na hlavní straně nahoře o rozměrech (1470x370) za 499kč/10dní nebo 999kč/měsíc. Nebo bannerem na rozbaleném menu rubrik vpravo o rozměru (300x400) za 299kč/10dní nebo 599kč/měsíc. Máte zájem? Napište nám.

 

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Nejsme plátci DPH.

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Placené služby technicky zajišťuje GOPAY s.r.o - gopay@gopay.cz, tel:+420 840 818 918

Developed by 4jm.cz. Věnujeme se hlavně vývoji inzertních portálů a refaktorizaci starších webových aplikací.